TAMLED

  • Dış Mekan Led Ekran
  • İç Mekan Led Ekran
  • Transparan Led Ekran
  • Hologram Fan Led Ekran
  • Totem Led Ekran
Raket Led Ekran
İstanbul Raket Led Ekran

TOTEM & RAKET
LED EKRAN

“Totem” terimi, dikdörtgen veya silindirik şekilli, genellikle tek ayaklı bir yapıyı ifade eder ve LED ekranın bu tür bir yapıya monte edilmiş halini tarif eder. Dış mekan reklam led ekranları genel olarak Totem Led Ekran olarak adlandırılır.

Totem LED ekranlar, genellikle sokaklarda, alışveriş merkezlerinde, havaalanlarında, stadyumlarda, otobüs duraklarında ve diğer kamuya açık alanlarda kullanılır. 

Dış mekan Raket LED ekran, açık hava ortamlarında kullanılan büyük ölçekli LED ekran sistemlerinden biridir. Bu ekranlar genellikle reklam panoları, bilgi panoları, spor alanlarındaki skor panoları veya etkinliklerde kullanılan büyük ekranlar gibi çeşitli amaçlar için kullanılır. 

Raket Led Ekranlar genellikle modüler bir yapıya sahiptir, bu da farklı boyutlarda ve şekillerde oluşturulabilecekleri anlamına gelir. Ayrıca, uzaktan erişim imkanı sağlayan bir kontrol sistemine sahiptir. Görsel içerikler kolayca güncellenebilir ve yönetilebilir.

 

P3 Totem Led Ekran
P3 Totem Led Ekran
P5 Totem Led Ekran
P5 Totem Led Ekran
P3 Raket Led Ekran
P5 Raket Led Ekran
P5 Raket Led Ekran
Bu Sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Çerez Politikamız